top of page

33 способи як виховати дитину

istockphoto-142252736-1024x1024.jpg

   1. ЧАРІВНЕ СЛОВО.

Навчіть дитину деяких «чарівних слів» — «дякую», «будь ласка», «вибачте». І коли б дитина не говорила їх, намагайтеся швидко і ввічливо виконувати всі її прохання (в міру можливостей).

   2. ЧАЙ УДВОХ.

Організуйте вечірній чай з вашою дитиною. Порадьте їй запросити на чай улюблені іграшки. А потім зробіть так, щоб всі за столом дотримувалися правил ввічливості.

   3. ОБНІМІТЬ ДИТИНУ!

Поплескування по плечах або обійми доречні у тих випадках, коли дитина ввічлива з кимось — це дуже важливо.

9033ecc8a36d.gif
9033ecc8a36d.gif
Чому діти не хочуть іти в садочок?
похід у садочок

     Психологи називають період звикання дитини до садка адаптаційним. Він буває легким, швидким і майже безболісним, а буває – важким, максимально вираженим.

    Це залежить від багатьох факторів, починаючи з умов протікання вагітності й закінчуючи особливостями центральної нервової системи дитини та стилю виховання. Психологи кажуть, що те, що батьки спостерігають в поведінці маляти у перші тижні відвідування садочка, – лише вершина айсберга. Весь організм і психіка дитини в цей час постійно перебувають у сильній нервово-психічній напрузі. Можна сказати, що ваше дитя перебуває, у кращому випадку, на межі стресу, а, швидше за все, відчуває його повною мірою.

цветок
цветок

Криза трьох років: Я - сам!

дівчинка

     Криза трьох років, мабуть, відома всім. Її так чи інакше переживає кожна дитина. В однієї вона проходить більш гладко, а в іншої так, що всі сусіди в курсі. Не варто, звичайно, будь-яке відхилення від норми вважати проявом кризи, але й недооцінювати її не можна. Краще вивчити причини, які призводять до розвитку кризи трьох років, і пережити її разом з дитиною з мінімальними психологічними потрясіннями, як з боку дитини, так і з боку батьків.

котики
котики
НА ПОРОЗІ ШКОЛИ...
першачки

   Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому, щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси, властиві школярам, а в дошкільному віці виникають поки тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, вміння керувати своєю поведінкою і своєю діяльністю, достатнім рівнем розумового розвитку і розвитку мови, наявність пізнавальних інтересів і, звичайно, знань і навичок, необхідних для шкільного навчання.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook

  • Facebook
bottom of page